Yükleniyor…

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği


Bodrum Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, Bodrum Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatı Olanların Yorumları, Bodrum Göz Kapağı Estetiği Yaptıranlar, Bodrum Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatı Fiyatları, Bodrum Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2021, Bodrum Fransız Askısı ve Örümcek Ağı Uygulaması, Bodrum Fransız Askısı Fiyatları, Bodrum Fransız Askısı Uygulaması

Bodrum Ameliyatsız göz kapağı estetiği, Bodrum Ameliyatsız göz kapağı estetiği fiyatları, Bodrum Ameliyatsız göz kapağı estetiği yapan yerler için Mavi Artı Güzellik Merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Ameliyatsız göz kapağı estetiği için Plexr Soft Surgery, plasma enerjisi kullanılarak cildin en üst tabakasında meydana getirdiği değişimler sayesinde, çok fazla kullanılan ve talep edilen bir uygulama olarak görülebilir. Plasma enerjisinin havada var olan gazları kullanarak etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Ameliyatsız göz kapağı estetiği

Plexr yani Plasma enerjisi ile çoğunlukla tek bir seanslık uygulama istenilen sonuçlara ulaşılmasına katkıda bulunur. Nadiren tekrarı gerekir. Özellikle ağır cilt yapısı olanlarda, aşırı cilt gevşekliği olanlarda 2 veya 3 seans yapmak gerekebilmektedir. Hem alt hemde üst göz kapaklarının kırışıklık, sarkma gibi sorunlarında tercih edilebilen bir yöntemdir.

Üst veya alt göz kapağında kırışıklık, katlantı, çizgilenme, göz çevresinde botoxa rağmen açılmayan kırışıklıklar Plexr ile rahatça tedavi edilebilmektedir. Uygulama alanında gerçekleştirilen plasma enerjisi ile temas sayesinde epidermis yani cildin en üst kendini yenileyebilen tabakası noktasal olarak buharlaştırılır ve kalan cilt yapılan işleme kasılarak cevap verir. Bu sayede de bölgesel olarak ciltte gençleşme, sıkılaşma ve toparlama görülür.

Ameliyatsız Üst ve Alt Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız göz kapağıPlexr Ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulaması öncesi herhangi bir hazırlığa gerek yoktur. Direk randevunuza gelebilirsiniz. İlk olarak uyuşturucu krem uygulanır ve 30 – 45 dakika sonra ise işlem yapılır.

Her bir göz kapağına yarım saatlik bir uygulama yeterlidir. Uygulamadan sonra küçük kabuklu bir görünüm oluşur ama bu görüntü yaraya sürülebilir fondöten ve güneş koruyucu kremler ile kapatılmalıdır. Kabuklu görünüm 4 ila 10 gün arasında ortadan kalkar ve iyileşme sürecinizin tamamlanması sayesinde gündelik toplumsal yaşamınıza dönersiniz. Bu dönemde hassas sabunlar ile yüzünüzü yıkamanız ve duşta yine bu bebek şampuanlarını kullanmanız önerilir. Son olarak, ameliyatsız göz kapağı estetiği zahmetli ve ağrılı bir uygulama olarak görülmemesi gerekir. 30 gün sonraki kontrolde eğer gerekirse, ek bir seans daha uygulanabilir ama bir kesi ya da iz kalması gibi bir durum söz konusu değildir.

Epidermis cildin en üst tabakasıdır ve plasma enerjisi burada buharlaşmaya neden olarak etkide bulunur. Üst göz kapağında, yaşın ilerlemesine ve genetik faktörlerin varlığına bağlı olarak, olumsuz değişiklikler ortaya çıkmaktadır. Bunlardan birisi cilt fazlalığı iken, diğeri torbalanmadır. Klasik yöntemin amacı, cerrahi bakımdan fazla olan cildin çıkarılmasıdır. Bundan sonra ise göz kapağı kası ve fıtıklaşmış yağ birikintileri onarılır. Üst kapak blefaroplasti işlemi lokal anestezi altında yapılır. Detaylı bilgi için ilgili sayfaya bakabilirsiniz.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

+ Cerrahi bir işlem değildir
+ İz kalmaz
+ Fazla cilt çıkarılamaz veya fazla bir işlem yapılamaz
+ Ektorpion veya entropion gibi komplikasyonları yoktur
+ Doğal olmayan bir görüntü, çekinti oluşamaz
+ Pansuman gerektirmez
+ Gözlerin kapatılması gerekmez
+ Sadece uyuşturucu kremlerle dahi gerçekleştirilebilir
+ Anestezi almaz ve anestezik ilaç sorunlarıyla karşılaşmazsınız
+ Tekrar edilebilir
+ Uygulama alanınında ki cildin gençleşmesini sağlar

Bodrum Fransız Askısı ve Örümcek Ağı Uygulaması

Fransız askısı ameliyatsız bir yüz germe işlemidir. Adı üstünde bir işlemdir. Kendinden eriyen veya erimeyen dikişler ile yüzün gerdirilmesini sağlamak için yapılır. İşlem ameliyat değil, klinik ortamında yapılan bir küçük müdahaledir. Ama sonuçları çok yüz güldürücüdür.

Nasıl Yapılır
İşlem aslında klinik ortamında bir miktar lokal uyuşturma ile yapılan bir işlemdir. İşlem süresi ortalama olarak bir saattir. Bazı hastalarda bir çift bazılarında 2 veya 3 çift askı gerekebilir. Bu da muayene bulgusuna göre belirlenir. Bu yüzden ameliyatın maliyeti muayene sonrasında belirlenir. Takılan iple yüzde gerginlik yapar. Bu da sanki yüz germe ameliyatı olmuş gibi hastayı mutlu eder.

Kimler için uygun
Fransız askısı genelde yüz germe ameliyatı olmak istemeyen aslında ameliyat olmak istemeyen hastalarda çok sık kullanılır. Ayrıca tam yüz germe adayı olmayan sarkması biraz daha az görülen hastalarda bu işlem çok daha etkili sonuçlar verecektir. Bu işlem yüzde gerginliğe neden olduğu için gençleşme de aynı zamanda sağlanacaktır.

Askı Tipleri
Fransız askısında 2 tip estetik ip kullanılır. Bunlar kendinden eriyen dikişler ve kalıcı dikişlerdir. Kendinden eriyen dikişler belirli bir süre sonrası erir. Bunu da isteyen hastalar vardır. Bir diğer kalıcıdır. İkisinin de artı eksi yönleri vardır. Ama hangisine tercih edileceği hasta ile doktor arasında alınan bir karardır. Eriyenler ortalama olarak 2-3 sene kadar geçerliliği vardır. Diğeri ise erimez. Yüz sarkmasına göre etkisini gösterecektir.

Ağrılı bir işlem mi
İşlem esnasında lokal bir anestezi verilebilir. Bu da ipler yerleştirilirken hastanın hiçbir şey hissetmemesine neden olur. Yani ağrısız sızısız bir ameliyat diyebiliriz. İşlem sonrasında ise, yine ağrı kesici verilebilir. Bu da ameliyat sonrasında da ağrı sızı hissedilmemesine neden olacaktır.

Fiyatlar nasıl belirlenir
Fransız askısı fiyatı, kullanılacak ipin miktarına göre değişir. Bazı hastalarda bir çift yeterli gelir. Bazılarında ise sarkma ve deformite fazla ise, 2 çift hatta 3 çiftte gerekebilir. Böyle bir durumda fiyat doğal olarak artış gösterecektir. Bu işlemin fiyatını net bir şekilde belirlemek için mutlaka muayene olmak gerekir. Aksi taktir de ne kadar estetik ip kullanılacağı bilinemeyeğinden işlem maliyeti net bir şekilde çıkmaz.


Bodrum Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, Bodrum Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatı Olanların Yorumları, Bodrum Göz Kapağı Estetiği Yaptıranlar, Bodrum Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatı Fiyatları, Bodrum Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2021, Bodrum Fransız Askısı ve Örümcek Ağı Uygulaması, Bodrum Fransız Askısı Fiyatları, Bodrum Fransız Askısı Uygulaması