Yükleniyor…

Doublo-Hifu


Bodrum Doublo-Hifu, Doublo Terapi Fiyatları, Doublo Terapi Yorumlar, Doublo Terapi Yaptıranlar, Hifu Doublo Focus, Hifu Yorumlar, Doublo Hifu Terapi

Bodrum Doublo-hifu işlemi ve Bodrum Doublo-hifu fiyatları için Mavi Artı Güzellik Merkezi Bodrum Şubemizden randevu alabilirsiniz.

Yaşlanmaya karşı koyan cerrahi dışı gençleşme yöntemlerinden Doublo Terapi ultrason (ses) dalgaları ile uygulanan bir tedavi yöntemidir. Yaşlılık belirtisi olan kırışıklık veya sarkmaların ortaya çıkmaması veya kendiliğinden yok olması bir hayal değil. İşte tam bu noktada devreye giren cerrahi dışı yöntemlerden biri acısız, tek seansta ve anestezisiz şekilde yenilenme sağlar.

Doublo Terapi yönteminde odaklanmış yüksek yoğunluklu ultrason (ses) dalgalarıyla cildin üst tabakasında bir hasar yaratmadan alt tabakalara akustik bir enerji gönderilir. Oluşan termal (ısı) hasar ile cildin sıkılaşması ve gerginleşmesi sağlyarak kolajen yapımını uyarır. 2009 yılından beri kullanılan bu teknikte yararlanılan ultrason dalgaları görüntüleme ve tedavi sistemlerinde de kullanılıyor. Ultrason dalgaları ile gençleşmeye yardımcı yöntem diğer teknolojilere göre anında görülebilen sonuçlarıyla daha uzun süreli bir etkiye sahiptir.

Doublo - Hifu için Uygun adaylar kimlerdir?
Doublo terapi genellikle 35 - 60 yaş arasındaki kişilere,
Hafif ve orta dereceli yüz sarkmasına ve kırışıklılarına,
Göz kapağı düşüklüğüne,
Çene kontürü bozukluğuna,
Göz altı torbalarına ve göz çevresi kırışıklıklarına
Boyun kırışıklıklarına ve gevşekliğine, uygulanan ameliyatsız bir medikal estetik yöntemidir.

Doublo terapi nasıl uygulanır?
Cildiniz analiz edilerek Doublo HiFu terapi için uygun olup olmadığınıza karar verilir. Uygun bir adaysanız, yüzünüze ultrason jeli sürülerek fotoğrafınız çekilir. Doublo cihazı ile cilt altı tabakaınza derinlemesine 2 defa uygun enrji gönderilir. Uygulama tek seans ve işlemin yapıldığı bölgeye bağlı olarak 30 - 60 dakika sürmektedir.

Doublo Uygulama sonrası süreçte neler olur?
Uygulama sonrası cildinizde %25 oranında bir gerginlik, 90 gün içerisindeyse %100 geringlik oluşacaktır.
Ameliyatsız bir yöntem oldundan uygulamanın hemen sonrasında günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.
Terapi sonrasında yüz ve boyunda herhangi bir iz, ağrı, şişme, kızarıklık, morarma veya ödem gibi olumsuzluklar görülmemektedir.
Uygulama yüzde mimik, hissizlik ya da ifade kaybına yol açmadığı için doğal görüntünüz korursunuz.
Uygulama sonrasında yüz ve boyun bölgesinde bir bedene yakın incelme görülmektedir.

Doublo Sonuçlar kalıcı mıdır?
Doublo terapinin etkisi yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınıza bağlı olarak 1.5 - 2 yıl arasında sürmektedir.


Bodrum Doublo-Hifu, Doublo Terapi Fiyatları, Doublo Terapi Yorumlar, Doublo Terapi Yaptıranlar, Hifu Doublo Focus, Hifu Yorumlar, Doublo Hifu Terapi