Yükleniyor…

Body Fx


Bodrum Bodyfx, Bodrum Bodyfx Yaptıranlar, Bodrum Body Fx Fiyat, Bodrum İnmode Body Fx, Bodrum Body Fx Nedir, Bodrum Body Fx By İnmode, Bodrum Body Fx Yorumları, Bodrum Body Fx Fiyatları, Bodrum Body Fx Merkezleri, Bodrum Body Fx Salonları, Bodrumda Body Fx fiyatları 2024

Bodrum Body Fx, Bodrum BodyFx olan yerler için bizi arayın.

BodyFx

Selülit görünümünü hafifletmek, portakal kabuğu görünümüyle savaşarak daha pürüzsüz bir cilt yaratmak, karın bölgesini sıkılaştırmak, bel hattını inceltmek ve kalça bölgesini toparlamakta etkili BodyFx, silueti biçimlendirmek için ideal bir teknoloji.

BodyFx vücudun her yerindeki bölgesel yağ fazlalıklarını azaltırken elastikiyet kaybına da müdahale eden ilk sistem. Teknoloji, odaklı radyo frekans teknolojisini sadece yağ hücrelerini parçalamak için değil aynı zamanda cildin yapıtaşları olan kolajen ve elastin liflerini uyararak cildi sıkılaştırmak için de kullanıyor. Vücudun görünümünü olumsuz etkileyen iki soruna aynı anda müdahale etmek optimum sonuçlar almayı mümkün kılıyor. 

Body FX Nedir?

BodyFX, selülit görünümünü hafifleterek uygulama yapılan bölgede daha pürüzsüz bir etki yaratan, uzun vadeli sonuçlar sağlayan, invazif olmayan yeni bir teknolojidir. BodyFX vücudu yeniden biçimlendirerek liposuction ameliyatına neştersiz bir alternatif sunar.  BodyFx kalça, karın, bel gibi vücudun sorunlu bölgelerini biçimlendirerek daha estetik bir siluet yaratmak için mükemmel bir teknolojidir.

BoxyFX nasıl çalışır?

BodyFX radyo-frekans enerjisi, derin doku ısıtma ve negative basınç ve vakum teknolojisi gibi etkinlikleri klinik olarak kanıtlanmış farklı sistemleri bir arada kullanır.  Radyo frekans enerjisi, ısıyı cilde ve altındaki yağ dokusuna ileterek, dokuların ısınmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Vakum ve kontrollü enerji atımları ise sinerjik olarak çalışarak vücut biçimlendirir, daha ince ve sıkı bir siluet yaratır. 

BodyFx Tedavi güvenli mi?

Bir seri radyo-frekans enerjisi birbiri ardına gelen saniyede 1 milyonluk bir atım döngüsüyle iletilir. Bu kulağa fazla yoğun gelse de, işlemin konforunu optimize etmek için tedavi boyunca vücut ısısının devamlı izlenmesi ile cildin sıcaklığı kontrol altında tutulur,  böylece işlemin son derece güvenli olması sağlanır.  Bu termal izleme sayesinde tedavi tamamen risksizdir ve işlem kontrollü bir şekilde uygulanır.

BodyFx Acılı bir işlem mi?

Uygulama yapılanların çoğu BodyFX tedavisinin konforlu bir işlem olduğunu düşünüyor. İşlem sırasında cildinizin ısındığını fark edecek ve inatçı yağ fazlalıklarını yok etmek için radyo-frekans enerjisi ile vakum bir arada çalışırken cildinizde hafif bir çekme hissedeceksiniz. Hastaların çoğuna göre BodyFX acısız, konforlu tedavi.

BodyFx Kaç seans gerekiyor?

Hastanın durumuna göre hafta bir seanstan olmak üzere dört-sekiz haftalık bir tedavi protokolü öneriliyor. İlk birkaç haftadan sonra uygulama yapılan bölgedeki olumlu etkiler gözlenebilir. Hastalar ilk seanstan sonra bile ciltlerinin daha yumuşak ve pürüzsüz olduğunu söylüyorlar.

BodyFx İşlem sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

BodyFX tedavisinden hemen sonra sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Bu, öğlen tatilinde yaptırıp, işlem biter bitmez işinize dönebileceğiniz bir uygulamadır. Hastalar uygulama yapılan bölgede birkaç saat kadar devam eden bir sıcaklık hissi ve kızarıklık fark edeceklerdir. Sıcaklık hissi derin doku masajı yaptırdıktan sonra hissedeceğiniz sıcaklığı andırır, yani rahatsızlık veya ağrı hissetmezseniz ve gündelik akivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bodrum'da BodyFx sadece bizde.


Bodrum Bodyfx, Bodrum Bodyfx Yaptıranlar, Bodrum Body Fx Fiyat, Bodrum İnmode Body Fx, Bodrum Body Fx Nedir, Bodrum Body Fx By İnmode, Bodrum Body Fx Yorumları, Bodrum Body Fx Fiyatları, Bodrum Body Fx Merkezleri, Bodrum Body Fx Salonları, Bodrumda Body Fx fiyatları 2024