Yükleniyor…

Yüz Daraltma


Bodrum Yüz Daraltma, Bodrum Estetik Ameliyat Fiyatları, Ameliyatsız Yüz Germe Bodrum, Vajina Daraltma Fiyatları Bodrum, Bodrum Yüz Daraltma Yapan Hastane, Yüz Daraltma Bodrum, Yüz Daraltma Fiyatları 2024

Bodrum Yüz Daraltma, Bodrum Yüz Daraltma Fiyatları, Bodrum Yüz Daraltma İşlemi yapan yerler için araştırma yapanları Mavi Artı Güzellik Merkezimize bekliyoruz.

Kadınlar için ideal ve en çok aranan V şekli yüz tipi, gelip geçici bir güzellik trendi değil de ömür boyu sahip olmak istedikleri bir yüz şeklidir. Doğu Asyalı kadınlar tarafından V yüz şekline sahip olmak bir güzellik standardı olarak kabul edilir oldu. Birçok kadın, bu şekilde yüze sahip olmak için bıçak altına yatıyor.

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Murat Sancaktar “Güçlü, çıkıntılı, geniş çeneye ve kare şekline sahip olan asyalı kadınlar;  V yüz özelliklere sahip olan ünlü yıldızlara imrenirler. Bu yüz şekline sahip olmak için yapılan estetik girişimlerin giderek yaygınlaşmasının nedeni budur. Öte yandan göz önündeki ünlülere bakıldığında, hepsinin yüz şeklinin de ‘V’ harfini çağrıştırdığını görürüz. Kadını çekici kılan bu özelliğe sahip olmaksa hiç zor değil” diyor. Artık VShape ile neştersiz, ameliyatsız bir şekilde mükemmel bir yüze sahip olunabiliyor. 

Reese Witherspoon, Katie Holmes, Jessica Alba, Charlize Theron ve  Amber Heard… Bu güzel kadınların en önemli ortak noktaları V tipi yüz şekilleridir. Geniş ve kare yüz, geniş çene hattı daha az kadınsı bir görünüm yaratır. Bu yüzden de ‘V’ yüz şekli, her geçen gün giderek büyüyen bir eğilime sahip oluyor. Oval ve yuvarlak yüz şekilleriyle karşılaştırıldığında, sallantılı bir küpenin ya da çekici bir saç modelinin en çok ‘V’ yüzlere yakıştığını da görürüz. Peki, yüz şeklini değiştirmek bu kadar kolay mı? İşte, bu noktada devreye ultrason ve radyofrekans sistemlerinin bir birlikteliği olan ‘VShape’ teknolojisi giriyor. ‘V’ şeklinde bir yüz formu elde etmenizi sağlayan VShape non-invasive ve çok etkili bir teknoloji ve yüzün her bölgesinde etkili. Gençlik yıllarında genelde herkesin yüzü ‘V’ şeklindedir. Yaşlanma ve fazla kilo belirtileriyle ‘V’ şekli, ‘O’ ya da ‘U’ şekline dönüşür. Aynaya baktığınızda, yüzünüz aynı yüzdür belki ama her nasılsa bir şeyler değişmiştir. Tam olarak tanımlayamadığınız bu değişim, yüzün şeklinin değişmesidir aslında. Bu, birçok kadının orta yaşlarda karşılaştığı bir problemdir. VShape, boyun ve gıdı bölgesini sıkılaştırır, belirginliğini kaybeden yüz konturunu toparlar, yanakları yukarı doğru kaldırır ve gençlik yıllarındaki yüz şeklini yeniden oluşturur. Çene altı, boyun ve yanak bölgesindeki cilt, elastikiyetini yeniden kazanır; burun dudak hattı kırışıklıklarının görünümünü düzelir, göz çevresindeki cilt, sıkılaşır ve göz kenarındaki kazayağı çizgileri hafifler.

Cerrahi müdahale yok

Kadınlar için daha feminen bir yüz vadeden VShape yönteminde, cerrahi müdahale olmadan kısa sürede daha ince bir yüze kavuşmak mümkün. İşlem bitimi rutin hayata devam edilebiliyor. VShape yöntemiyle; cerrahi müdahaleye veya çok pahalı, karmaşık işlemlere gerek duymadan daha dar bir çene, belirginleşmiş elmacık kemikleri istenilen yanak bölgesine ve yüzün dikdörtgen olan şekli V’ şeklinde bir yüz formu sahip olmak gerçekten çok kolay. VShape ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığından yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor ve yan etki göstermiyor. Bu nedenle ilk seansta çok etkili bir sonuç görülüyor, çoğu kişiyi iki seans mutlu ediyor. 20 dakika kadar süren seanslar 10-15 gun ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Bu sonuçlar kalıcı olduğundan takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada çok etkili oluyor. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor.

Yüz Daraltma en iyi kimlere uygulanır?

Güçlü, çıkıntılı, geniş çeneye sahip olan kadınlar genellikle bu yönteme en iyi adaylardır. V tipi yüz şeklinde, yüz yanaklardan çeneye doğru incelen, zayıf ‘V’ şeklini oluşturur. İdeal olarak V yüz şeklinde, ağız küçük, çene sivri hatlı ve gözler büyük ve yuvarlaktır. Bu yüz şekline sahip olmak için yapılan estetik ameliyatların giderek yaygınlaşmasının nedeni budur. V yüz şekline sahip olup olmadığınıza bakın. Çene hattında yağlanma olduğu takdirde, bu şekil belirgin olmayabilir. Eğer öyleyse, fazla kiloyu vermek için egzersiz yapmalı ve düzgün beslenmelisiniz.

Botoks yuvarlak yüzü inceltir

Masseter Kasa (çiğneme ye yardımcı kaslar) uygulanan botox yüz ovalini daha belirgin hale getiren bir uygulama. Yaşla birlikte kaybedilen yüz ovalinde hafifçe deforme olan ve kas boyutunu küçülttüğünüzde gergin bir görüntü sağlayan yeni bir işle. Köşeli yüzler ve hafif çökük yanaklar ve geniş çeneler yüzü daha maskülen ve daha sert hatlı yapıyor. Yüzünün yuvarlaklığından şikâyet eden bayanlarda daha ince ve daha köşeli bir çene ayrıca daha yuvarlak ve çıkık bir çene. İşte bu botox la sağlanabiliyor. Yani yüzünüzde sarkma ve yağ kitlesi fazla ise azaltılan kas hacminin size bir faydası olmayacaktır. Ama ideal hastada büyük çiğneme kaslarına (masseter kasa) uygulanan botox ile kas küçültülüp gerginleştirildiğinde ayrıca çeneyi yukarı doğru çekmeye yapan kaslara da botox enjekte edilince yüzün köşeleri belirginleşip çene biraz daha uzamış gibi görünebiliyor.


Bodrum Yüz Daraltma, Bodrum Estetik Ameliyat Fiyatları, Ameliyatsız Yüz Germe Bodrum, Vajina Daraltma Fiyatları Bodrum, Bodrum Yüz Daraltma Yapan Hastane, Yüz Daraltma Bodrum, Yüz Daraltma Fiyatları 2024