Yükleniyor…

İple Yüz Germe (Örümcek Estetiği)


İple Yüz Germe Bodrum, Ameliyatsız Yüz Germe Bodrum, İple Yüz Germe, İple Yüz Germe Öncesi Sonrası, İple Yüz Germe Ne Kadar Kalıcı, İple Yüz Germe Kadınlar Kulübü, İple Yüz Germe Sonrası, İple Yüz Germe Fiyatları 2024, İple Yüz Asma Fiyatları

Bodrum İple Yüz Germe, Bodrum Yüz Germe, Bodrum Yüz Germe İşlemi, Bodrum Yüz Germe Fiyatları için Mavi Artı Bodrum Kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Yılların etkisi ve yer çekiminin de katkısıyla yüz hatlarınızın değişmeye başladığını fark ediyorsunuz. Yüzünüzdeki sarkma son derece moral bozucu olsa da henüz estetik cerrahi ile müdahale edilecek bir boyutta da değil. Özellikle yüz germe ameliyatı için çok erken olarak nitelendirilen 40’lı, 50’lı yaşlarda, yüzde lift etkisi yaratmakta başarılı bir işlem olan iple yüz germe devreye girer. İleri yaşlarda da cerrahi operasyon yaptırmak istemeyenler için iyi bir alternatif olan iple yüz germe son yıllarda geliştirilmiş ve popülaritesi giderek artan bir tekniktir,

Yüzde ameliyatsız lift etkisi yaratan bu teknikte çok ince iğneler içine yerleştirilmiş PDO (polydioxanone) denen ameliyat ipine benzer iplikler kullanılır. Bu iplikler iğneler yardımıyla cilt altına, kırışıklık ve sarkma olan bölgelere yerleştirilir. PDO ipliklerin en önemli özelliği ciltte herhangi bir olumsuz reaksiyona yol açmamalarıdır. Cilt altına yerleştirilen iplikler mikro kan dolaşımını artırarak, cildin tamir mekanizmalarını ve kolajen üretimini tetikler. İpliklerin gerginliğinin yarattığı lift etkisi ile cildin iplikler çevresinde oluşturduğu, adeta sarkmayı toparlayan bir ağ görevi gören doku birleşerek işlemin olumlu sonuçlarını ikiye katlar.  Uygulamanın optimum etkisi bir-iki ay içinde, ağ dokusunun oluşum süreciyle birlikte ortaya çıkar.  Ayrıca bu yöntemin cilt kalitesini artırdığı ve bir anlamda ciltte rejuvenasyon etkisi gösterdiği de tespit edilmiştir.

İple Yüz Germe Hakkında Aklınıza Gelen Sorular ve Cevapları

Bu işlem sadece yüze mi uygulanır?
Söz konusu tekniğin yüz, boyun ve vücutta birçok uygulama alanı bulunmaktadır. Yüzde özellikle yanak, kaş ve göz kapağı sarkmalarında, alın germe, bozulmuş çene çizgisini toparlamada etkilidir. Vücutta ise sarkmış kol altları ve bacak içlerini toparlamakta ideal bir tedavidir.

Uygulama nasıl yapılır?
Önce cilt temizlenir ve uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezi yapılır. İpliklerin yerleştirileceği noktalar işaretlendikten sonra özel iplikler ince iğneler yardımıyla cilt altına yerleştirilir. Cildin sarkma durumuna göre uygulanan iplik sayısı 30 ile 100 arasında değişir. Tüm uygulama yaklaşık 20-30 dakika kadar sürer.

İşlemin etkisi ne zaman görülür?
Cildinizdeki lift etkisini hemen uygulama sonrasında görebilirsiniz. Cilt altına yerleştirilen ipliklerin kolajen ve elastin üretimini tetiklemesi sayesinde bu etki giderek artar ve birkaç hafta sonra nihai sonuç ortaya çıkar. Organik iplerle yüz germe işleminin kalıcılığı 12-18 ay kadardır.

İple Yüz Germe Tedavisi Sizin için Uygun mu?
· Yüz ovaliniz bozulmuş, yüz hatlarınız aşağı doğru sarkmışsa
· Kaşlarınız aşağı doğru düştüyse
· Çene hattınız belirginliğini kaybetmiş, sarkmışsa
· Yüzünüzde fazla derinin katlanması nedeniyle oluşmuş kırışıklıklar varsa
· Kollarınızın üst kısmında sarkma varsa
· Bacaklarınızın üst kısmında deride elastikiyet kaybı ve sarkma varsa

Organik iplerle yüz germe işleminin avantajları nedir?
Yüz germe ameliyatlarının aksine hastayı sosyal yaşamından koparmadan yüzde, vücudun bazı bölgelerinde lift etkisi yaratan etkili bir uygulamadır. İşlemden hemen sonra gündelik yaşamınıza geri dönebilir, olumlu etkilerini hemen gözlemleyebilirsiniz. Ameliyattan korkanlar ya da ciltlerinde yüz germe ameliyatı yaptıracak boyutta sarkma olmayanlar için ideal bir alternatiftir.


İple Yüz Germe Bodrum, Ameliyatsız Yüz Germe Bodrum, İple Yüz Germe, İple Yüz Germe Öncesi Sonrası, İple Yüz Germe Ne Kadar Kalıcı, İple Yüz Germe Kadınlar Kulübü, İple Yüz Germe Sonrası, İple Yüz Germe Fiyatları 2024, İple Yüz Asma Fiyatları