Yükleniyor…

Leke Tedavisi


Bodrum Leke Tedavisi, Bodrum Lazerle Leke Tedavisi Fiyatları, Bodrum Lazerle Leke Tedavisi Yaptıranlar, Bodrum Hastanesi Karbon Peeling Fiyatı, Lazerle Leke Tedavisi Yaptıranların Yorumları, Bodrum Çil Tedavisi, Cilt Lekeleri Tedavi, Lazerle Leke Tedavisi Sonrası, Karbon Peeling Bodrum Fiyatları 2024

Bodrum Leke Tedavisi, Bodrum Leke Tedavisi Fiyatları için bizi arayın. Bodrum Lazerle Leke Tedavisi, son yıllarda tüm dünyada güvenle uygulanan, olumlu sonuçlar veren, yan etkileri az ve hastanın günlük aktivitelerini kısıtlamayan oldukça etkili bir yöntemdir.

Tedavi Süresi

Bazı lekeler için ikinci veya üçüncü seans gerekirken, yaygın leke ve çiller, yaşlılık lekeleri %60 ile %80 oranında tek seansta kaybolmaktadır. Bazı lezyonler oldukça dirençlidir ve tamamen kaybolmayabilir. Ancak Lazerle Leke Tedavisi uygulaması sonrasında renkleri önemli oranda açılır. Farklı çeşitlerde, büyüklüklerde, derinlikte ve koyulukta cilt lekeleri ve pigmentasyon bozuklukları mevcuttur. Bu sebeple, insanların doğası dolayısıyla “Lazerle Leke Tedavisi” sonrasında lekeleri ciltlerinin temizleme yeteneklerinin farklılık göstermesinden dolayı, lazerle leke tedavisi yaptıracak olan bireylere belirli bir seans sonunda mutlaka garantili sonuç alabilecekleri vaad edilemez. Kahverengi yaşlılık lekeleri ve çiller genel olarak başarılı bir şekilde tedavi edilirken, daha derin olan lekeler ve komplike lezyonlar tedaviye direnç gösterebilmektedir.

Cosmelan Dermamelan

Cosmelan Dermamelan, tek seansta ciltteki lekeleri gidermede %85 ile %99 oranında başarı gösteren en etkili metottur. Ayrıca, güneş, gebelik, yaşlılık ve diğer nedenlerden dolayı ortaya çıkan lekelerin tedavisinde kullanılan enzimatik peeling yöntemidir. Her mevsim uygulanabilen yöntem her türlü cilt tipi için uygundur. Ayrıca, trikloroasetik asit ve diğer soyucu asitleri içermediği için yan etki olma olasılığı minimumdur.

Cosmelan Depigmentation Treatment – Pack

Melasma-cloasma şeklinde adlandırılan gebelikte oluşan lekelerde, yaşlılık lekelerinde, güneş lekelerinde ve diğer nedenlerden dolayı oluşan cilt lekelerinde en etkili tedavi yöntemidir. Deri üzerinde çeşitli bölgelerde görülen koyulaşma ve lekelenme bu bölgede melanin miktarının aşırı artmasından kaynaklanmaktadır. Cosmelan, deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılayan etkin bir enzimatik peeling yöntemidir. Ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı tyronisane enziminden itibaren baskılayarak etkisini gösterir. Haricen deri üzerine uygulanmak sureti ile etki etmektedir.

Cosmelan Pack İçeriği

+ Yağ çözücü (desengrasan) solüsyon: Kabin kullanımı cildi derinlemesine temizleyen solüsyon.
+ Cosmelan maskesi 1: Kabin kullanımı. Yoğun depigment maskesi.
+ Cosmelan kremi 2: Evde kullanım. Depigment bakım kremi.
+ Hydra vital factor K: Yoğun nemlendirici ve besleyici krem.
+ Cosmelan 2 – Maintenance Cream

Deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılayan etkin bir enzimatik peeling yöntemidir. Leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı tyronisane enziminden itibaren baskılayarak etkisini gösterir. Kırışıklıkları açarak cilt canlılığını ve parlaklığını arttırır.

Dermamelan Mask (Hekim)

Melasma-cloasma şeklinde adlandırılan yaşlılık lekeleri, gebelikte oluşan lekeler, güneş lekeleri ve diğer sebeplerden oluşan lekelerin tedavisinde kullanılan etkili bir yöntemdir. Deri üzerinde çeşitli bölgelerde görülen koyulaşma ve lekelenme bu bölgede melanin miktarının aşırı artmasından kaynaklanmaktadır. Uygulama, deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılayan etkin bir enzimatik peeling yöntemidir. Ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı tyronisane enziminden itibaren baskılayarak etkisini gösterir. Haricen deri üzerinde uygulanmak suretiyle etki eder. İçeriği;

+ Dermamelan Mask: Kabin kullanımı. Başlangıç maskesi
+ Dermamelan Treatment – Maintenance Cream
+ Dermamelan, deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılayarak etkin bi enzimatik peeling yöntemidir.
+ Ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı tyronisane enziminden itibaren baskılayarak etkisini gösterir. Ayrıca kırışıklıkları açarak cilt canlılığını ve parlaklığını arttırır. İçeriği;
+ Dermamelan Kremi 2: Evde kullanım. Depigment bakım kremi.

Melanogel Touch (roll-on)

Lokal olarak lekeler üzerinde günde 3-4 kez uygulanan yöntem, deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılar, cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı rol oynar. Etken Madde: Kojik Asit, Gliseril, Alpha Arbutin, Clycirrhiza Calabra, Salicylic Asit Melanogel anti-spot Cream Cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı rol oynayan uygulama, deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılar.

Uygulanışı: Lokal olarak lekeler üzerine günde 2 kez sabah ve akşam uygulanır.
Etken Madde: Kojic Asit, Gliseril, Butil Methoxydibenzoylmethane, Alpha Arbutin Kaprik, Clycirrhiza Calabra, Salicylic Asit

Fraksiyonel Radyofrekans

Olgun ciltlerde anti-aging amaçlı yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemde önemli olan cildin üst tabakalarının kaldırılmasını sağlamaktır. Ablasyon sayesinde cildin ölü tabakasının inceltilmesi ve lekelerin tedavi edilmesi amaçlanmaktadır. Fraksiyonel Ablasyon uygulamalarının temel amacı, iyileşme sürecini minimuma indirmektir. Fraksiyonel cilt yenileme uygulamaları ile aydınlık görünümlü, pürüzsüz bir cilde kavuşurken aynı zamanda ciltteki hiperpigmentasyon sorunlarıda ortadan kalkar. Ayrıca, volumetrik derin termal ısı, kolajen fiberlerine ulaşarak anlık olarak görünen, uzun süre etkili sıkılaşma etkisi de meydana gelmektedir.


Bodrum Leke Tedavisi, Bodrum Lazerle Leke Tedavisi Fiyatları, Bodrum Lazerle Leke Tedavisi Yaptıranlar, Bodrum Hastanesi Karbon Peeling Fiyatı, Lazerle Leke Tedavisi Yaptıranların Yorumları, Bodrum Çil Tedavisi, Cilt Lekeleri Tedavi, Lazerle Leke Tedavisi Sonrası, Karbon Peeling Bodrum Fiyatları 2024