Yükleniyor…

Dermapen 3


Bodrum Dermapen 3, Bodrumda Dermapen Yapan Yerler, Dermapen Bodrum, Dermapen Uygulama Fiyatları, Dermapen Tedavisi Bodrum, Lazer Epilasyon Bodrum, Bodrum Lazer Epilasyon Fiyatları, Dermapen Nedir, Dermapen 3 Polikliniği Bodrum Yorum

Bodrum Dermapen, Bodrum Dermapen Fiyatları, Bodrum Dermapen yapan yerler için Mavi Artı Güzellik Merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Dermapen 3 son çıkan cilt yenileme  teknolojilerinden biridir. Minimal epidermal hasarla güvenli ve etkili cilt gençleştirme sağlayan bu uygulamada derinin kendini onarma mekanizması tetiklenir, kolajen dokusunun artması ve yeniden yapılanması sağlanır. Ciltte gözle görülmeyen mikrokanallar açılarak cilde gerekli olan aktif maddelerin doku altına aktarılmasını sağlama esasına dayanan non-ablatif bir yöntemdir. Tüm uygulamalarla kombine edilebilen bu yöntem cerrahi öncesi ve sonrası da kullanılabilirliği ile hekimlerin tercih sebebidir. Ciltte oluşturulan mikro kanallar cilt tarafından yara gibi algılandığından doku yaraları tamir etmek için doğal mekanizmasını çalıştırmaya başlar. Bu işlem, uygulanan büyüme faktörlü ve peptid içerikli ürünlerin emilimini  arttırarak işlemin çok daha etkili olmasını sağlar.

+ Uygulama sırasında açık mikro kanallara uygulanan vitamin ve diğer destek ürünler hızla derinin alt katmanlarına ulaştırılır.
+ Her cilt tipine uygulanabilen Dermapen yüzde, boyun ve dekoltede, el üstünde ve saçlı deride kullanılır.
+ Amerika'da yapılan araştırmalar sonucu saçlı deri tedavisinde kıl köklerinin canlanmasında da olumlu sonuçlar alındığı saptanmıştır.

FDA onaylı Dermapen III son yıllarda cilt yenileme ve cilt tedavilerinde alınan sonuçlar göz önüne alındığında haklı yerini bulmakta ve gittikçe artan bir şöhret kazanmaktadır. 

Dermapen 3 Ne gibi faydalar sağlar?

+ Cilt yenilenmesi ve sıkılaşmasında etkilidir.
+ Kırışıklık tedavisinde, çizgilerin giderilmesinde kullanılır.
+ Saçlı deri tedavisinde uygulanır.
+ Yaşlı ve keratinize hücresi artmış cildin yenilenmesine yardımcı olur.
+ Yeni kolajen, elastin, fibronektin stimülasyonunu arttırarak anti-aging etki yaratır.
+ Kan dolaşımını arttırır.
+ Ölü hücrelerin ciltten uzaklaştırılmasını sağlayarak cilt dokusunun düzgünleşmesini sağlar.
+ Cilde uygulanan ürünlerin emilimini arttırır.
+ Genişlemiş gözeneklerin küçülmesinde, akne skarlarının azalmasında etkilidir.
+ Çatlak tedavisinde kullanılır.

Dermapen 3 Avantajları

+ Uygulamada mevsimsel kısıtlama yoktur ancak yaz aylarında güneş koruyucu kullanmak gereklidir.
+ Kısa sürede sonuç alınır.
+ İyileşme süreci kısadır.
+ Uygulanışı konforludur.
+ Her cit tipine uygulanabilir.

Dermapen 3 ile Yüz Bakımı

Kontrollü bir şekilde yüzde açılan mikrokanallardan cildin ihtiyacına göre C, E ve A vitaminleri, somon DNAsı, ve hyaluronik asit cilt altına verilir. Uygulamanın hemen sonrasında cilt canlanır, hafif bir pembelik görülür. Aynı günün akşamı makyaj yapılmaması, su değdirilmemesi önerilir. Bakım sonrasındaki ilk 4 gün içinde onarım çok hızlı olmaktadır. Bu zaman süresinde cildi besleyen, onaran ürünler uygulanarak alınacak fayda maksimum seviyeye ulaştırılır. Doğal yoldan kendini yenileyen cilt dışarıdan verilen vitaminler yardımıyla parlak, gergin, canlı bir görüntüye kavuşur.

Dermapen 3 ile Göz Bakımı

Göz kapakları dahil tüm göz çevresi tedavisi için göz altının hassas yapısına göre özel olarak dizayn edilmiş ince bir başlık yardımıyla uygulanır.  Micro needling tekniği ciltte gözle görülmeyen kanallar açarak cildin kendi kendini yenilemesini sağlar ve kan dolaşımını hızlandırır. Bitki kök hücreleri içeren gözaltı kolajen maskesi ile yoğun nem verilir. Yorgun görünüm veren gözaltı morlukları, gözaltı şişlikleri ve ince kazayağı çizgilerinin minimuma indirilmesinde çok etkilidir. Gözaltı derisinin aydınlanması sağlanır. 

Dermapen 3 Hangi durumlarda uygulanır?

+ Göz altındaki koyu renkli halkalara
+ Gözaltı torbalarına
+ Kaz ayaklarına
+ İnce Kırışıklıklara

Bu bakım başka uygulamalarla birleştirildiğinde ameliyatsız göz estetiği etkisi yaratmaktadır.


Bodrum Dermapen 3, Bodrumda Dermapen Yapan Yerler, Dermapen Bodrum, Dermapen Uygulama Fiyatları, Dermapen Tedavisi Bodrum, Lazer Epilasyon Bodrum, Bodrum Lazer Epilasyon Fiyatları, Dermapen Nedir, Dermapen 3 Polikliniği Bodrum Yorum