Yükleniyor…

Gençlik Aşısı


Bodrum Gençlik Aşısı, Bodrum Nem Aşısı Ne Kadar, Bodrum Nem Aşısı Fiyatı, Bodrum H100 Aşısı Yaptıranlar, Bodrum Hyalüronik Asit Aşısı Fiyatı, Bodrum Nem Aşısı Yaptıranlar, Bodrum H100 Aşısı Fiyatı, Bodrum H100 Aşısı Yorumları, Bodrum Nem Aşısı Fiyatları 2024

Bodrum Gençlik Aşısı, Bodrum Gençlik Aşısı Fiyatları, Bodrum Gençlik Aşısı yapan yerler konusunda araştırma yapanlar; Mavi Artı Güzellik Merkezi Bodrum Şubemizden randevu alabilirsiniz.

Kan damarlarından, iç organlara, cilt içinden, eklemlere kadar vücudumuzun her yerinde bulunan hyalüronik asit, bebeklikte ciltte bol miktarda bulunurken; 30’lu yaşlardan itibaren hızla azalır. Hyalüronik asidin azalmasıyla beraber, cilt parlaklığını, esnekliğini ve nemini kaybeder. Anti aging'in efsane güzellik iksiri hyalüronik asit; %100 saf olarak üretilmiş ve yepyeni bir kullanım biçimiyle cilt gençleştirmede de kullanılmaya başladıktan sonra, vazgeçilmez hale gelmiştir. Hyalüronik asit; ciltteki nem, esneklik ve hücre yenilenmesini sağlayan kollajenleri harekete geçirir. Dışarıdan verilen saf hyalüronik asit, kendiyle çapraz bağlanarak cilt altında uzun süre kalır ve cildin savunma sistemini artırarak yaşlanma sürecini geriletir. Saf hyalüronik asit, adeta bir gençlik aşısı etkisi verir. IAL sistemi; Avrupa ve Amerika'da yaklaşık 5 senedir kullanılmakta olan, güvenilir bir sistemdir.

Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanabilir?
IAL Sistem; 20 yaşından itibaren tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Hiçbir reaksiyona sebep vermemesi cildin kendi molekül yapısında olmasından kaynaklanır. Yüzde, boyunda, dekoltede ve ellerde sıklıkla uygulanan, bu bölgelerdeki problemlerin çözülmesinde önemli etkileri olan bir yapısı vardır. En önemli kullanım alanı Anti-aging uygulamalarıdır. Yaşlanma sürecinin cilt üzerindeki negatif etkilerinden cildi korumak amacıyla uygulanan IAL; hem önleyici hem de tamamlayıcı bir anti-aging tedavisidir. Özellikle alkol, sigara, akne, güneş ve solaryumdan zarar görmüş ciltlere diğer tedavilerle birlikte tamamlayıcı uygulama olarak IAL sistemi önerilir.

Gençlik Aşısı Hangi Sıklıkta Uygulanabilir?
IAL sistemde cilde 3 kez minik aşılar yapılır. Aşı (IAL Sistem) 0-15-21. günlerde uygulanır ve olumlu etkiler 2. günden itibaren ciltte parlaklık, ışıltı ile kendini gösterir. Yılda iki kez yapılması önerilir. Yılda 2 kez tekrarlanması etkisinin uzun süre kalmasını sağlar. İlk aşının hemen ardından ciltte belirgin canlılık, parlaklık, kırışıklıklarda hafifleme ile gerginlik gözlenmektedir.

Gençlik Aşısı Etkisini Ne Zaman Gösterir?
2. günden itibaren ciltte nemlenmenin arttığı, cildin doku tonunun daha kaliteli bir konuma geldiği gözlemlenir. Tedavinin tam sonucu hastanın durumuna göre de değişmekte olup, ayrıca tedavi süresince hastadan bol miktarda su içmesi,  eslenmesine ve yaşamına özen göstermesi için tavsiyelerde bulunulur. Sağlıklı beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı tedavinin daha başarılı olmasını ve uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

Gençlik Aşısı Zararlı mıdır?
Hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak enjeksiyona bağlı iğne etkisiyle çok ufak kızarıklık, eritem vs. olabilir. Uygulamadan sonraki bir iki saat içinde tüm bu etkiler yok olur. İğneye yüksek hassasiyeti olan (hipersensibilite) kişilerde uygulanmaz (bu tüm enjeksiyonlar için geçerlidir).

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Doktor tarafından belirlenen bir tedavi protokolü olduğundan, doktor hastasının konumuna göre yapılması gerekenleri detaylarla belirtecektir. Ancak genel olarak; önerilen bol su içilmesi ve varsa sigara ve içki tüketiminin mümkünse azaltılması, cildin güneşten korunması için gerekli ürünlerin doktor tarafından belirlenerek kullanılması başlıca dikkat edilecek hususlardır.


Bodrum Gençlik Aşısı, Bodrum Nem Aşısı Ne Kadar, Bodrum Nem Aşısı Fiyatı, Bodrum H100 Aşısı Yaptıranlar, Bodrum Hyalüronik Asit Aşısı Fiyatı, Bodrum Nem Aşısı Yaptıranlar, Bodrum H100 Aşısı Fiyatı, Bodrum H100 Aşısı Yorumları, Bodrum Nem Aşısı Fiyatları 2024