Yükleniyor…

Oksijenli Cilt Bakım


Bodrum Oksijenli Cilt Bakımı, Bodrumda Cilt Bakımı Yaptıranlar, Bodrum Erkek Cilt Bakımı, Bodrum Cilt Bakımı, Polikliniği Bodrum Fiyatları, Bodrum Siyah Nokta Temizleme, Dr Cilt Bakımı Fiyatları, Cilt Bakım Merkezi, Cilt Analizi Bodrum, Cilt bakım fiyatları 2024

Bodrum Oksijenli Cilt Bakımı, Bodrum Oksijenli Cilt Bakımı fiyatları için bizi arayın.

Yaşam İksiri OXY- TECHNOLOGY

Canlı varlıklar için vazgeçilmez olan oksijen, vücut dokularının sağlığı ve dolayısıyla cilt bakımı için de gereklidir. Cilt hücrelerimiz aktivitelerini sürdürmek ve yenilenmek için oksijene gereksinim duyar. Yaşlılıkta ciltte oluşan deformasyonun sebebi, cildimizdeki oksijen seviyesinin azalmasıdır.

Aksiyon ve Bakımlar

Oksijen her cilt tipinde bakım yapılmasına olanak sağlayan Endokozmetik ürünler ile birlikte kullanılmaktadır. Saf oksijen sprey masajı, irite olmuş cilt dokularını yeniden canlandırır ve rahatlatır. Peeling ve negatif basınç yöntemi bağ dokusunu uyarır ve sıvıların akışkanlığını hızlandırır. Basınçlı oksijen mikronize anti-oksidant bileşimlerinin cilde nüfuz etmesine yardımcı olur. Oksijenlenen esansların yararlı etkilerini kullanarak aromaterapi yapar.

Oksijen Terapi

Oksijen canlı varlıklar için vazgeçilmezdir. Cilt hücrelerimiz nefes almak ve yenilenmek için oksijene ihtiyaç duyar. Vücut dokularının sağlığı ve dolayısıyla cilt bakımları için zaruridir. Yaşlanan ciltte veya sigara içenlerde oluşan canlı, parlak ve sağlıklı görünümün kaybolmasının sebebi, ciltteki oksijen miktarının azalmasıdır.

Oksijen cilde ilk püskürtüldüğü anda dahi 1 bar basınç etkisi göstererek cildin alt katmanlarına ulaşabilme özelliğine sahiptir. Oksijen cilde ilk uygulanmaya başladığı andan itibaren ürün, cildin alt katmanlarına kadar ulaşarak kan dolaşımını hızlandırır, toksinlerin atılmasını sağlar, cildin hücre metabolizmasını çalıştırarak hücre yaşlanmasını geciktirir. Uygulama cilde belirli bir basınçla uygulandığı için mesaj etkisine sahiptir. Bu sayede kolajen ve elastin sentezini uyarır. Enjeksiyon kullanılmayan uygulama sırasında cildinizde herhangi bir acı hissetmezsiniz. İşlem sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Haftada 1 veya 2 toplam 8-10 seanslık tedaviler şeklinde önerilir. Her seans yaklaşık 1,5 saat kadar sürer.

CRYO2 POWER ile benzersiz soğuk etkili bakım keyfini yaşayın

Cilde canlandırıcı, sıkılaştırıcı, tazeleyici etki veren CRYO2 POWER ile güzel ve genç görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Saf oksijen, tazeleyici soğuk etki ve etkin aktif maddeler içeren çok özel konsantrelerin mükemmel sinerjisi ile çok daha güzel bir cilt! Doğallıktan uzaklaşmadan “cool lifting”. Soğuk basınç ciltte sıkılaştırıcı ve stimulasyonu arttırıcı etkisi tıp dilinde “ödem giderme” ve inflamasyonu azaltma amacı ile çok çeşitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır. OXYjet CRYO2 POWER sistemi ve konsantre oksijenin ciltte oluşturacağı canlandırıcı etki ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiş “özel içeriğe sahip bakım kitleri”nin olumlu etkisi ile arzu edilen, mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün.

CRYO2 POWER ile yapılan LİFTING amaçlı uygulamalar 3 adımda tamamlanmaktadır; Enzimlerin olumlu etkisi ile yorgun, cansız görünüme sahip cilt ışıldar.
Basınçlı oksijen enjeksiyonu sırasında, cildin problemli bölgelerine, kırışıklıkları doldurucu etkiye sahip yada canlandırıcı, renk açıcı veya anti-inflammatuar etkiye sahip aktif maddeler içeren özel ürünlerin iğne kullanmadan enjeksiyonu sağlanır.

CRYO2 POWER uygulaması “soğuk” bir uygulamadır. Bu uygulama sırasında cilde soğuk ve tazeleyici etkiye sahip oksijenle birlikte uygulama başlığına takılan CRYO2 ampulü uygulanır. Bu özel “soğuk” uygulamanın olumlu etkisi ile cilt sıkılaşır, canlanır ve yüz ovali belirginleşir.

Yüz Mezoliftingi

Bir cilt gerginleştirme işlemi olan Mezolifting ile kırışıklık tedavisi iki başlık altında incelenebilir; ilki yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı (anti-aging) uygulamalar, ikincisi ise yaşlanma süreci içinde meydana gelmiş olan kırışıklıkların başta dolgu maddeleri olmak üzere bir çok farklı uygulama ile azaltılmasıdır. Yaşamın doğal bir sonucu olan yaşlanma sürecini, çevresel faktörler, genetik, yapısal, güneş, sigara kullanımı ve aynı zamanda yaşam şartları etkiler. Kırışıklık cildin yaşlanmasının en belirgin ifadesidir. Mezoliftingin temel amacı, kolajen üretiminin artmasını sağlayarak cildin gerginliğini arttırmak ve hücre yenilenmesini hızlandırmaktır. Kırışıklıkların azalması ile cilt cilt daha genç ve güzel görünür.

Mezoterapi

Anti-aging amaçlı kullanılan maddelerin vücuda uygulanması konusunda yardımcı yöntemlerdendir. Anti-aging özellikli mineral, vitamin ve bazı yapısal elemanların vücuda sistematik yolla verilmesi yerine, doğrudan mezoterapi yolu ile uygulanması, uygulanan ilaçların asıl gerekli olan bölgedeki etkinliği arttırır, diğer organların gereksiz yere yorulmalarını engeller. Kırışıklık tedavisi, cilt canlanma ve toparlanma tedavisi aynı seansta yapılabilmektedir. Ancak cildin ve kırışıklığın durumuna göre farklı teknikler kullanılmaktadır.

Ayrıca seans sıklığı kişiye göre değişmektedir.

+ İlk beklenen etki “pırıltılı, iyi yüz” etkisidir.
+ İkinci etki “mezo-lifting, yani mezo-kaldırma” etkisidir. Her yapılan iğne etrafından çekilme ve gerginleşme hissedilir.
+ Üçüncü etki ise kırışıklıkların “dolma” etkisidir. İlk seanslarda bu etki geçici olur. Seans sayısı arttıkça dolma etkisi kalıcı olacaktır.


Bodrum Oksijenli Cilt Bakımı, Bodrumda Cilt Bakımı Yaptıranlar, Bodrum Erkek Cilt Bakımı, Bodrum Cilt Bakımı, Polikliniği Bodrum Fiyatları, Bodrum Siyah Nokta Temizleme, Dr Cilt Bakımı Fiyatları, Cilt Bakım Merkezi, Cilt Analizi Bodrum, Cilt bakım fiyatları 2024